Poznaj Eko-Osiedle – Dni Otwarte na Bagnówce

bag2Poznaj Eko-Osiedle – Dni Otwarte na BagnówcePopyt na mieszkania to zjawisko całoroczne. Szukamy swojego wymarzonego „M” w zasadzie niezależnie od pory roku. Jednak z obserwacji specjalistów zajmujących się obrotem nieruchomościami wynika, że zainteresowanie dość wyraźnie rośnie właśnie teraz – wiosną. Z uwagi na to, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Eko–System organizuje kolejne wydarzenie z cyklu „Dni otwarte” na Eko–Osiedlu znajdującym się na białostockiej Bagnówce.

Dni otwarte to przede wszystkim szansa na dokładne zapoznanie się z ofertą dewelopera. Taka forma prezentacji nieruchomości od dawna cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Białostoczan, którzy chętnie korzystają z podobnych propozycji zyskując w ten sposób szansę, aby „na własne oczy” obejrzeć dostępne domy czy mieszkania.

Najbliższą okazją do tego będą „Dni Otwarte” na białostockim Eko-Osiedlu na Bagnówce, zaplanowane w weekend – 23-24 kwietnia – w godzinach od 10 do 15.

W programie wydarzenia znalazły się prezentacje dostępnych mieszkań w zabudowie szeregowej oraz ich najbliższego otoczenia. Obecni na miejscu przedstawiciele naszej firmy chętnie odpowiedzą przy tym na wszelkie pytania – mówi Dorota Trochimowicz, przedstawicielka spółki.

Oprócz tego organizatorzy zadbali również o obecność m.in. ekspertów ds. finansowania zakupu inwestycji, dzięki czemu uczestnicy imprezy będą mogli na miejscu skorzystać z fachowych porad konsultantów – również w zakresie programu „Mieszkanie dla Młodych”.

Warto bowiem przypomnieć, że mimo, iż tegoroczna pula na MdM została już wyczerpana, w praktyce nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadal skorzystać z rządowego dofinansowania do zakupu nieruchomości, rezerwując tym samym środki na przyszły rok.

Większość mieszkań na Eko-Osiedlu spełnia wymogi tego programu. Wychodząc zatem naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów doradzamy, aby umowę kredytową z dopłatą zawrzeć jak najszybciej, rezerwując w ten sposób pieniądze z puli przeznaczonej na 2017 rok – podpowiada przedstawicielka Eko-Systemu.
I dodaje: Na tej podstawie część środków z kredytu bankowego wypłaconych zostanie już teraz, a reszta, pochodząca właśnie z MdM, wraz z uruchomieniem nowej puli.Prezentacja nowej oferty mieszkań i domów na Bagnówce czy doradztwo finansowe to jednak nie wszystko. Tylko podczas trwania „Dni Otwartych” będzie też można uzyskać atrakcyjne rabaty na wybrane nieruchomości.

Dni Otwarte na Eko-Osiedlu
23-24 kwietnia 2016 r.
Os. Bagnówka, ul. Józefa Karola Puchalskiego w Białymstoku

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *