Jakie zabiegi ma w ofercie dobry gabinet kosmetyczny?

Z zabiegów oferowanych przez salony kosmetyczne korzysta coraz więcej osób. Ich lista nieustannie się powiększa. Które z nich ma w ofercie dobry gabinet kosmetyczny chcący cieszyć się wśród pań ogromną popularnością?

Zabieg zmniejszający cellulit

Na zabieg, który zmniejsza grudki i wypukłości na udach decyduje się coraz większa liczba kobiet. Zabieg ten popularnie nazywany jest Watermass. Jest to rodzaj masażu podciśnieniowego. Zabieg polega na nasieniu przez kosmetyczkę pomarańczowo-cynamonowej oliwki, która wspiera działanie aparatu. Olejek przyspiesza usuwanie zgromadzonych w tkankach toksyn i płynów. Usprawnia także mikrokrążenie. Po naniesieniu oliwki ciało jest masowane głowicą, przez którą przepływa pod wysokim ciśnieniem ciepła woda. Woda masuje ciało. W trakcie zabiegu klientki odczuwają przyjemne ciepło, które rozchodzi się po całym ciele. Masaż jest bardzo przyjemny. Po jego zakończeniu skóra może być lekko zaczerwieniona. Jest to naturalne, zaczerwienienie ustępuje  bardzo szybko. W przypadku cellulitu sprawdza się również karboksyterapia. Ma ją w swojej ofercie każdy dobry gabinet kosmetyczny, który znajduje się między innymi w mieście Koszalin.

Odmładzający peeling

To jeden z częściej wybieranych zabiegów przez panie, którym zależy na szybkim i stosunkowo trwałym efekcie odmładzającym. Zabieg peelingu kwasami polega na złuszczeniu wierzchnich warstw naskórka. Do jego wykonania używany jest kwas glikolowy lub migdałowy. W zależności od stanu cery może też być wykonany mieszanką kilku kwasów. W tym ostatnim przypadku kwasy dobiera się indywidualnie dla każdej klientki. Wybrany kwas (lub mieszanka kilku różnych substancji tego typu) jest rozprowadzany przez kosmetyczkę przy pomocy pędzla. Po upływie określonego czasu kwas jest zmywany. Efekt zabiegu jest widoczny natychmiast po usunięciu preparatu z twarzy. Taki zabieg również proponuje każdy szanujący się gabinet kosmetyczny, Koszalin zaś to jedno z miast, w którym takie miejsca można znaleźć bez trudu.

Ujędrnianie skóry

To także zabieg, który znajdziemy w ofercie dobrych salonów kosmetycznych. Slim mezo-Effect to zabieg, który cieszy się dużą popularnością. Polega na masażu wykonywanym przy pomocy rollera z mikroigiełkami i specjalnym urządzeniem o nazwie Skin Master. Urządzenie to składa się z ultradźwiękowej głowicy. W sumie na cały zabieg (z peelingiem cukrowym i serią masaży) panie powinny zarezerwować sobie około 90 minut. Efektem zabiegu jest gładka i jędrna skóra. Dodatkowo zabieg pomaga pozbyć się z organizmu toksyn, pobudza także krążenie krwi.

Zabieg wyszczuplający

Zabieg przy wykorzystaniu alg przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jest jednym z zabiegów, na który panie decydują się wyjątkowo często. Przyspiesza skutecznie przemianę materii i oczyszcza skórę. Dzięki niemu można stracić nawet kilka kilogramów.

Artykuł powstał we współpracy z http://top-laser.pl/.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *