Jak zarabiać będąc webmasterem?

blog-wordpressPosiadanie stron i blogów, to głównie domena webmasterów, którzy z zapaleniem tworzą nowe strony www, także na własny użytek. Jednak od czasu do czasu pojawiają się nowe możliwości zarobków na stronach, a to za pomocą umieszczanych kodów reklam, a to inne.

Jedna z takich opcji, ma ścisły związek z pozycjonowaniem

Działa, to tak że kody i zgłoszenie strony do systemu wykonuje się jednorazowo, a zarabiać można każdego dnia. Aby strona została zaakceptowana musi mieć najlepiej więcej niż 30 dni, a także być schludnie prowadzona, to znaczy bez kolorowych reklam, na każdym milimetrze oraz zawierać dużą ilość treści, najlepiej unikalnych.
Na takiej stronie dodaje się kod, a także wgrywa określony plik na serwer przez klienta FTP, nie jest to zbyt skąplikowane, dla tych kórzy wiedzą o co chodzi. Ci, którzy mają bloga oraz posiadają dostępy do swojej stron, ale nie bardzo się znają, na takich operacjiach, także mają wyjście, mogą poprosu zgłosić się do obsługi programu, a tam fachowcy, zamieszczą kod, a potem zweryfikują, czy dana strona się nadaje, czy nie. Jeśli zostanie przyjęta, zacznie następować sprzedaż miejsca na linki reklamowe, dla posiadacza to zysk, każdego dnia.

W panelu są instrukcje w postaci filmików wideo, które są dość łatwe w zrozumieniu i wdrożeniu

Przykładowo dla strony opartej o WordPress istniej specjalna wtyczka, którą można pobrać z działu wtyczki. Także w panelu samego programu istnieją podpowiedzi, co do instalacji samych kodów oraz tejże wtyczki.
Dzięki systemowi wsparcie, istniej także możliwość samodzielnego pozycjonowania swojej strony, można również wybrać opcję TOP 10, aby jak najszybciej powędrować na wysoką pozycje w wyszukiwarkach.

Anita Zielke

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *