Influencer, ktoś kto zarabia nawet 60 zł za jedno działanie marketingowe

Influencer, to określenie które może dotyczyć blogera, youtubera lub innego twórcę działającego w social mediach. Osoba taka, ma duże zaplecze znajomych, fanów lub subskrybentów, rzeczywiście zainteresowanych jej działalnością online.

Działanie, jako influencer to szansa dla twórców internetowych na nawiązanie współpracy z najbardziej znanymi markami i największymi agencjami reklamowymi w Polsce, a z ich usług korzysta już ponad cała masa firm.

Własna polityka cenowa za dobrze przemyślane strategie marketingowe, zaczynające się od 60 zł to jeden z walorów współpracy z firmą, która łączy partnerów biznesowych. Kolejną zaletą jest natychmiastowa płatność i minimalna ilość formalności, jakie trzeba wykonać po założeniu profilu influencerskiego na stronie.

Jakie wymagania powinien spełniać influencer, aby pozytywnie przejść przez proces weryfikacji?

Każdy polecony twórca social media, po założeniu konta w platformie, zostaje poddany procesowi weryfikacji. Jeżeli co najmniej jeden z jego profili społecznościowych posiada odpowiednią ilość fanów/obserwujących. I tak dla Bloggera, to 1000 użytkowników, na Youtube 500 subskrybentów, a dla Facebooka 5000 polubień fanpage. Twiiter, Instagram i Snapchat wymagają 1000 obserwatorów, a LinkedIn już tylko 500.

Influencer zostaje dodany do naszej bazy i otrzymuje zapytania od firm, potrzebujących kampanii reklamowej. W takim profilu influencer sam określa, co może zrobić dla potencjalnego nabywcy, a dodatkowe oferty można składać już na dane zapytanie.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *