Znalazłam tańszy sposób na pozycjonowanie

taktrzym-seo-systemTego dnia nie byłam nastawiona na działanie, ale na odpoczynek. Jednak sen z powiek spędzała mi pozycja mojej strony. „Już czas coś z tym zrobić, bo chcę mieć więcej odwiedzających i to zainteresowanych tematem oraz wpisami i ich jakością”. Taka myśl krążyła po mojej głowie niczym świderek. Zaczęłam przeglądać oferty w sieci, ale nie mogłam znaleźć nic, co by mogło mnie zainteresować.
Od jakiegoś czasu działałam jednak w programach partnerskich i lubiłam wiedzieć, kiedy pojawia się coś nowego, ciekawego. Zazwyczaj, jeśli coś jest dobre, wielu z nich się na ten temat rozpisuje w sieci, udzielając instrukcji. Takim programem okazał się, ten dający szanse na stałe i regularne zarabianie na stronie, dzięki zamieszczonym, na niej linkom. To było coś dla mnie, jako osoby lubiącej robić strony oparte o WordPress. Dodałam kilka moich stron, po umieszczeniu na nich kodu zostały przyjęte do systemu. Szukałam jednak dalej opcji na pozycjonowanie, a moje strony już coś zarabiały, każdego dnia.
Program ten ma również w ofercie opcje dla pozycjonerów, dzięki temu można dodać swoją stronę, także po to, aby poprawiać jej pozycji w wyszukiwarkach. Tak też zrobiłam, stawki mnie zaskoczyły, bo można naprawdę z niskim budżetem zacząć poprawiać seo swojej strony, albo nawet kilku. Dzięki temu, że moje strony już zarabiały, nie musiałam już niczego wpłacać, środki odejmowały się od zarobków każdego dnia. Zyskałam trochę gotówki i poprawę pozycjonowania mojej strony. Inne jeszcze nie dotarły, tak wysoko, jak zaplanowałam. Ale już wiem, gdzie należy je zgłosić, to dobry system, praktyczny dla każdego amatora, nie mającego nawet zbyt dużej wiedzy. W dodatku w panelu są instrukcje wideo. Po prostu bajka!

Anita Zielke

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *