Złoto i srebro w kosmetykach – czy to działa?

Ostatnim hitem kosmetycznym jest sprzedaż kosmetyków z platyną, złotem i srebrem. Czy takie kosmetyki faktycznie dobrze działają? Na czym polega ich fenomen? Którą markę warto wybrać?

Innowacja w pielęgnacji

Kosmetyki zawierające mikroelementy mające pielęgnować, regenerować i odnawiać skórę to myśl przewodnia firmy Inver Remedies. Preparaty zawierają m.in. monoatomowe złoto, platynę, srebro i krzem organiczny. Nie zawierają za to parabenów i substancji pochodzenia zwierzęcego.

Produkty Inver Remedies mają właściwości odmładzające i odświeżające. Ze względu na zawartość monoatomowych cząsteczek złota, kosmetyk ma dobrze nawilżać cerę i przyspieszać jej regenerację. Co ważne – unikalny skład pozwala na wzmocnienie procesów syntezy kolagenów.

Złote i srebrne kosmetyki – opinie klientek

Czy innowacja Inver Remedies została dobrze przyjęta? Klientki mają raczej pozytywne odczucia względem nowych produktów. Prawda jest taka, że obecność metali w preparatach do codziennej pielęgnacji wzbudza niepokój. Myślimy sobie: „Jak to? Takie ciężkie składniki? To wydziwianie!” Tymczasem produkty zawierające złoto, srebro lub platynę faktycznie wykazują bardzo dobre działanie. Reakcje, wzmacniane przez kosmetyki tego rodzaju, pozwalają na wzmożenie procesów odnawiania skóry.

Złoto, srebro i platyna sprawiają, że organizm zaczyna sam produkować to, co mu potrzebne. Jest to związane z możliwością uzupełnienia niedoborów minerałów w skórze. Właśnie dlatego kosmetyki mineralne wykazują tak wspaniałe działanie.

Co sprawi, że moja skóra będzie odżywiona?

Na nic ogromne ilości kolagenu, jeśli skóra nie ma siły na odżywianie. Pamiętaj, że błona komórkowa jest tak skonstruowana, że mogą przez nią przeniknąć tylko malutkie cząsteczki. Takie właśnie jak jony złota i srebra. Wiele kosmetyków nie uwzględnia tej prostej prawdy. W ostatnich popularnych badaniach kosmetycznych obalono sens przyjmowania kolagenu w kremie. Jest on po prostu zbyt duży, żeby przejść do komórek skóry.

Podobnie zresztą jak udowadnianie, że wyłącznie natłuszczanie skóry wystarczy do jej pielęgnacji. Sama wazelina to jednak za mało. Owszem, skóra nie będzie przesuszona. W wazelinie nie znajdziesz jednak składników, które są niezbędne do codziennej pielęgnacji. Gdzie witaminy? Gdzie nawodnienie? Właśnie dlatego kosmetyki mineralne robią taką furorę. Wreszcie na rynku pojawiło się coś, co faktycznie przenika w głąb skóry i jest to udowodnione naukowo i można to zdobyć na sklepateraz.pl.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *