Szafka na buty czyli porządek w każdym przedpokoju

Poszukujesz idealnie dopasowanych mebli do swojego przedpokoju lub garderoby? Nie możesz znaleźć szafki na buty w pożądanym rozmiarze, kolorze lub z odpowiednią ilością szuflad? Spokojnie. W sklepie szafkinabuty.pl mamy ich ponad 200 modeli – ten mebel to nasz specjalność.

Meble do przedpokoju, które dodają charakteru

Aranżacja wnętrz to oczywiście rzecz indywidualna. Czy zdarzyło ci się kiedyś zobaczyć dwa identyczne przedpokoje? Wiele z nich ma podobny kształt czy wymiary, jednak zawsze będą się czymś różnić. Mamy odrębne gusty i każdy z nas wybierze inne kolory, strukturę ścian, meble czy dodatki. Nawet drobne szczegóły są w stanie przesądzić o charakterze pomieszczenia.

Wychodząc temu naprzeciw, zadbaliśmy, aby w ofercie naszego sklepu  z meblami do przedpokoju: https://szafkinabuty.pl/ nie zabrakło różnorodności. Mamy nowoczesne modele wiszące na ścianach, oparte na nogach lub cokolikach, z metalowymi koszami, obrotowe, szafki z wygodnym siedziskiem. Niektóre szafki są w stanie pomieścić nawet ponad 40 par obuwia i nie zajmować swoją głębokością cennego miejsca w Państwa przedpokojach. W zasadzie, przy projektowaniu mebli kierujemy się przeświadczeniem o dominacji raczej wąskich przedpokoi i korytarzy w domach i mieszkaniach naszych klientów. Ponadto, a może przede wszystkim: mamy jeden z największych na rynku wybór kolorów – wykończenia szaf i szafek oraz regałów na obuwie. Każda szafka na buty dostępna jest w szerokiej gamie kolorów laminatów i oklein naturalnych. Za dopłatą stosujemy również lakierowanie  w kolorach palety RAL z wykończeniem na wysoki połysk przy najbardziej intensywnej kolorystyce. Wykonujemy również ekskluzywne meble z foliowanej płyty MDF.

Szafka szafce nierówna

Proponowane przez nas szafki na buty projektujemy produkujemy w rozmaitych rozmiarach i kształtach. Nierzadko posiadają również dodatkowe funkcjonalności, jak siedzisko, wieszak na ubrania czy lustro. Dzięki temu z pewnością odnajdziesz u nas mebel dopasowany do twojego przedpokoju lub garderoby, bez względu na jego wymiary.

Większość naszych mebli dociera do klienta w stanie gotowym do użycia. Nie wymagamy studiowania instrukcji, kompletowania śrub i kołków oraz mozolnego dopasowywania elementów. Z wyjątkiem produktów dostępnych w ciągu 24 godzin, montażem mebli zajmujemy się sami. Twoje zadanie polega jedynie na ustawieniu szafki w dogodnym miejscu.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *