Jedyna taka fabryka w Europie już działa

fabrykamisia2016010Choć trudno w to uwierzyć, ale to jedyne tego typu miejsce nie tylko w Polsce ale i całej Europie. Mowa o „Fabryce misia”, czyli najbardziej innowacyjnym centrum rekreacyjnym dla najmłodszych. W sobotę, 28 maja odbyło się jego oficjalne otwarcie.

Na wyjątkowość tego miejsca składa się szereg elementów. Tym najważniejszym, który sprawia, że zlokalizowana w białostockiej Galerii Madro „Fabryka” jest jedyna w swoim rodzaju, to możliwość stworzenia własnego, pluszowego przyjaciela. Co ciekawe, miś będzie nie tylko wyjątkowy pod względem wyglądu, ale również i… charakteru.

Dzieci pod opieką animatorów będą samodzielnie, krok po kroku tworzyły swojego misia. Towarzyszy temu zresztą konkretna historia, która została zawarta w specjalnie dla nas napisanej bajce – wyjaśnia Izabela Nowik, manager „Fabryki misia”.

Ale – jak podkreśla – nie jest to jedyna atrakcja tego miejsca. Dodatkowo w centrum rekreacyjnym stworzono najciekawszy spośród wszystkich działajacych w regionie tego rodzaju miejsc tor przeszkód. Coś specjalnie dla siebie znajdą tam również mali amatorzy szaleństw na zjeżdzalniach – te bowiem są w tym miejscu najdłuższe, a przy tym najszybsze oraz fani „motoryzacji” – nie zabrakło tam również toru rajdowego i elektrycznych „wyścigówek”.

Warto również dodać, że dość mocno stawiamy na innowacyjne atrakcje bazujące na multimediach i pełnej interakcji z dzieckiem. Mam tu m.in. na myśli specjalną, kinetyczną piaskownicę czy interaktywną podłogę – zaledwie jedną z kilku tego typu w kraju.

Nie zapomniano przy tym o najmłodszych gościach. W kąciku zabaw dla maluchów dzieci będą miały do dyspozycji wiele bezpiecznych, nowoczesnych zabawek renomowanych firm. – Wszystko w najlepszym gatunku i jakości – zapewnia manager.

Wzorem podobnych miejsc tego typu, także i tam będzie można zorganizować kinder- party, w jednej z siedmiu tematycznie urządzonych sal urodzinowych.

Nad bezpieczeństwem oraz dobrą zabawą odwiedzających czuwa sztab wykwalifikowanych animatorów, którzy dodatkowo będą prowadzili wyjątkowe warsztaty. Co ciekawe, „Fabryka” oferuje przy tym możliwość pozostawienia dziecka na noc pod opieką. Dodatkowo zaś rodzice mogą na bieżąco sprawdzać co się nim dzieje, nie tylko przy tym obserwując je przez internet dzięki obrazom z kamer, ale również słysząc, bo system jest wyposażony w rejestrator dźwięku – informuje Izabela Nowik.

[smartslider3 slider=4]

Choć oficjalne otwarcie odbyło się w sobotę, 28 maja, pierwsi goście mogli już wypróbować przygotowane atrakcje kilka dni wcześniej. W środę zaproszono dzieci z domu dziecka oraz podopiecznych kilku białostockich Fundacji i Stowarzyszeń, które za darmo przez kilka godzin osobiście odkrywały „Fabrykę misia”. W tym nieoficjalnym otwarciu wzięły też udział modelki z projektu Fresh Faces.

„Fabryka misia” znajduje się w Galerii Madro, przy ulicy Zwycięstwa.

Publicum PR

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *